8 põhjust miks sa peaksid eelistama kohalikku väiketootjat supermarketile

Kodumaise väiketootja käest ostmisel on mitmeid eeliseid, mis teevad sellest ostust hea valiku. Allpool on toodud 8 põhjust, miks osta enda toit kodumaise väiketootja käest.

  1. Värskus ja kvaliteet – Väiketootjad pakuvad tavaliselt värsket ja kvaliteetset toitu, mis on valmistatud väikestes partiides. See tähendab, et toode jõuab otse tarbijani  ning säilitusainete kasutamise vajadus on seetõttu minimaalne.
  2.  Toetad kohalikku majandust- väikeettevõte annab tihti tööd oma pereliikmetele ja kohalikule kogukonnale, mistõttu oma ostuga
  3. Saad personaalse teeninduse osaliseks-  Väiketootjad on sageli pereettevõtted, kus töötavad kirglikud ja pühendunud inimesed, kes on valmis oma kliente individuaalselt teenindama ja iga kliendi jaoks spetsiaalselt aega võtma.
  4. Toode ilma lisaaineteta – Kodumaised väiketootjad toodavad sageli toitu ilma lisaaineteta, säilitusaineteta ja teiste keemiliste lisanditeta.
  5. Unikaalsed tooted – Kodumaised väiketootjad võivad pakkuda unikaalseid ja erilisi tooteid, mida ei leia tavalistest supermarketitest.
  6. Käsitööna valmistatud tooted – paljud kodumaised väiketootjad valmistavad oma tooteid käsitööna, mis annab toodetele unikaalse ja erilise iseloomu.
  7. Paindlikkus – kodumaised väiketootjad on sageli paindlikud ja valmis arvestama klientide soovidega, mis võimaldab neil pakkuda just sellist toodet nagu klient soovib.
  8. Võimalus tutvuda tootjaga – ostes väiketootja käest, saad tihti tutvuda tootja endaga ja saada infot tema toodete tootmise ja kasvatamise kohta.

Kokkuvõtlikult kaasneb väiketootja toote tarbimisega mitmeid toredaid lisasid. Veebiott.ee on internetiplatvorm, mis võimaldab väiketootjal proovida ja katsetada e-poes müümist ja seetõttu jõuda palju rohkemate inimesteni üle Eesti.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart